Losowe zdjęcia z galerii - kliknij aby przejść do galerii.
Aktualności
2009-08-24
Nowy silnik typu beta do kupienia!
Z radością informuję, że postanowiłem sprzedać kolejny model silnika. Pisałem o nim już kilka dni temu. Teraz został pomalowany, nieco poprawiony i wystawiony na aukcję. Dla chętnych link do aukcji: TUTAJ. W razie pytań proszę pisać na moje konto w Allegro.

2009-08-14
Jak zbudować silnik typu beta
Dodałem przed chwilą tekst opisujący części silnika typu beta wraz z opisem składania. Artykuł znajduje się w dziale "Tworzenie", ale można go również przeczytać klikając tutaj.

2009-08-13
Zachęcamy do korzystania z forum!
Forum, które kiedyś działało na stronie zostało doszczętnie zaspamowane. Mamy teraz nowe forum, mam nadzieję że rozkręci się jak poprzednie. Tym razem jest dobrze zabezpieczone.

2009-08-11
Wielki powrót galerii!
W dniu dzisiejszym przywróciłem na stronie galerie, które zniknęły z niej podczas przeprowadzki. Są w niej wszsytkie zdjęcia, jakie były do tej pory oraz niebawem będzie ich więcej. Zachęcam każdego do wysyłania mi swoich zdjęć i podzielenia się nimi z innymi czytelnikami.

2009-06-23
Premiera strony w nowym wydaniu
W dniu dzisiejszym strona zmienia swoje oblicze. Od dziś będzie wygodniejsza, nowocześniejsza i, przede wszystkim, częściej aktualizowana. Mam nadzieję, że się spodoba.

Poprzednia strona 1 2 3  4  5 Następna strona


Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi na facebooku:
 
Skontaktuj się ze mną przez Facebook lub mailowo (piotrek@stirling.fc.pl) aby kupić silnik Stirlinga
Pomóż nam rozwijać tą stronę!
Dowiedz się jak możesz pomóc »